Тел: +38 (044) 364-30-04 +38 (096) 654-90-64 +38 (067) 240-91-48 E-mail: office@ecoalliance.com.ua

Реєстрація (перереєстрація) пестицидів і агрохімікатів

Скачайте перелік документів, необхідних для реєстрації (перереєстрації) пестицидів і агрохімікатів та документів необхідних для включення препарату до плану державних випробувань

Для чого потрібне посвідчення про державну реєстрацію препарату.

Державній реєстрації підлягають препаративні форми пестицидів і агрохімікатів вітчизняного та іноземного виробництва, для яких розроблені регламенти застосування, включаючи гігієнічні нормативи і методи контролю за їх дотриманням.

Перереєстрації підлягають раніше зареєстровані препарати з постійною реєстрацією, не підлягають перереєстрації препарати з експериментальною реєстрацією.

Ми пропонуємо:

  • Збір та аналіз документів необхідних для реєстрації (перереєстрації) пестицидів і агрохімікатів.
  • Отримання висновку державної санітарно-гігієнічної експертизи препарату.
  • Отримання висновку державної екологічної експертизи.
  • Включення препарату до плану державних випробувань.
  • Отримання посвідчення Міністерства екології та природних ресурсів України про державну реєстрацію препарату.

Необхідною умовою для проведення державної реєстрації пестицидів і агрохімікатів є їх державні випробування. Державні випробування нових препаратів проводяться з метою біологічної, токсиколого-гігієнічної та екологічної оцінки та розробки нормативів і регламентів їх безпечного застосування.

Державні випробування препаратів з новою діючою речовиною проводяться протягом двох повних вегетаційних періодів. Якщо поданий на державні випробування препарат містить діючу речовину, що входить до складу вже зареєстрованого препарату того ж призначення і для тієї ж групи культур, термін державних випробувань може бути скорочений до одного повного вегетаційного періоду.

Державні випробування препаратів для закритого грунту, фумігації складських приміщень і запасів зерна, боротьби з мишоподібних гризунів і побутовими комахами проводяться терміном до одного року.

Клопотання про включення препаратів до плану державних випробувань на поточний рік приймаються до 25 лютого поточного року. У разі потреби строк подання клопотання може бути продовжений до 25 березня, а для препаратів, що використовуються в літньо-осінній період - до 1 липня.

Після затвердження плану державних випробувань видається дозвіл на виготовлення або ввезення дослідних партій пестицидів або агрохімікатів в обсягах, необхідних для проведення державних випробувань.

Термін дії посвідчення про державну реєстрацію препарату – від 1 до 10 років.

Важливо знати!

Відповідно до статті 4 Закону України «Про пестициди і агрохімікати» забороняються ввезення на митну територію України, виробництво, торгівля, застосування та рекламування пестицидів і агрохімікатів до їх державної реєстрації.

Ввезення на митну територію України незареєстрованих пестицидів і агрохімікатів, що використовуються для державних випробувань та наукових досліджень, у науково обґрунтованих обсягах здійснюється відповідно до планів державних випробувань і наукових досліджень, а також обробленого ними насіннєвого (посадкового) матеріалу - за дозволом, що видається центральним органом виконавчої влади, що реалізує державну політику у сфері охорони навколишнього природного середовища, в порядку, встановленому Кабінетом Міністрів України.

Використання залишків пестицидів і агрохімікатів, термін реєстрації яких закінчився, проводиться протягом двох років.

Замовте послугу прямо зараз, і наш менеджер зв'яжеться з Вами для уточнення всіх деталей.

Замовити послугу